وظائف
Doha

    Assistant Associate Full Professor of MedicalBiochemistry - Doha, دولة قطر - QATAR University

    QATAR University
    Qatar University background
    وصف

    A DSS Consulting Zrt. 1998-asalap t s t l kezdve zleti intelligencia rendszerek, analitikusmegold sok bevezet s re s egyedi alkalmaz sfejleszt sre specializ ldott. B szk k vagyunk arra, hogy c g nk tt r szerepet j tszottMagyarorsz gon az zleti elemz megold sok, az adatb ny szat s azinform ci min s g-biztos t s ter letn.

    Szoftverfejlesztsi feladatok elv gz s re keres nk lend letes, hossz t v kih v sokatkeres munkat rsat, aki sz m ra fontos, hogy remek csapatban, felelss ggel b r feladatokat l sson el,mint

    Full-stackfejleszt.

    Fbbfeladatok:

    Scrum csapatbanj funkci k implement l sa, tesztel se (unittesztek)
    Eszk z k:IntelliJ, Gradle,Maven
    Munkakr bet lt s nek felttelei:

    Minimum 3 v JAVAfejleszt itapasztalat
    Spring,Springbootismerete
    Angularismeret
    Javascript,TypeScript
    DevOps: Docker,Kubernetes (felhaszn l i szinten)
    Jenkins,OpenShift (felhaszn l i szinten, de el ny, ha van m lyebbismeret)
    Kommunik ci kpes angol nyelvtuds
    Tesztel s: E2Etests
    Java backend:Spring, Spring boot
    Java frontend:Angular (er s TypeScript tud ssal), + RxJS (j , ha van, de nem elvr s)

    Munkakr bet lt s nek elnyei:

    Elny: Cypress, Selenium,RxJS

    Amitk nlunk:

    Stabil, biztosmunkahely

    Rugalmas munkaid

    Home office:alapvet en heti 3 - 4 nap home office lehet s ge adott, de beszlgess nk, hogy Te mik pp szeretszdolgozni

    Versenyk pesfizets

    Komplex juttatsicsomag:

    ok pz si hozz jrul s - mert nek nk fontos a szakmai fejl dsed

    okomoly eg szsgbiztos t si csomag egy vezet mag neg szs g gyi szolg ltat n l -mert odafigyel nk az eg szsgedre

    okorl tlan bel pBudapest egyik legsz nvonalasabb fitnessterm be - hogy form banmaradj

    onagy sszegcafeteria (SZ P krtya)

    o s term szetesenc ges telefon, laptop s egy monitor otthonra is, ha sz ks ged van r

    Felj tott, modern iroda (pihen szob val,terasszal)

    Csal dias krnyezet

    Fiatal, lendletes, sszetartcsapat

    Barts gosmenedzsment

    n letrajzot aemail c mre k ldhetsz, vagy klikk a jelentkez sgombra